Cafe story

o tom čo sme, čo chceme byť a čím Vám poslúžiť

BOOKcybercafe funguje už od roku 2003. Momentálne máme zaregistrovaných viac ako 14 tisíc užívateľov. Ponúkame  široký výber hier, internetové pripojenie (WI-FI zdarma), scanovanie, napaľovanie a tlač.

Internetová kaviareň sa nachádza na 1. poschodí v budove KNIHY na námestí. Virtuálne je rozdelená na prednú vstupnú časť s počítačmi na surfovanie po sieti a bar s ponúkanými službami. Určená je tým, ktorí majú radi súkromie a tichšie prostredie. Druhá polovica je zvukovo oddelená presklenou stenou.:)  Nachádza sa tu 24 herných počítačov, hracie konzoly Nintendo Wii, Sony Playstation, simulátory závodných a športových hier, dataprojektor a stolný futbal.

V herni sa uskutočnilo  viacero  turnajov v tzv. elektronickom športe, už 7 krát séria BOOK Challenge a BOOK Defend,  v ktorej sa stretla slovenská a česká špička v hre Counter-strike  a DOTA All-stars. Príležitostne si hráči u nás robia priateľské turnaje  v závodných, športových hrách alebo hrách typu Tekken a Mortal Kombat.

V roku 2011 sme spravili doposial najväčšiu rekonštrukciu, pri ktorej sa vizuálne aj prakticky oddelil pristor pre internetových surferov a hráčov. Predná časť je oveľa útulnejšia vďaka izbovým rastlinám, novému kobercu, gaučovému kútiku s televíziou.

Našim cieľom do budúcnosti je spríjemniť prostredie pre surfujúcich zákazníkov, poskytnúť väčší komfort, služby a tovar. Rovnako si kladieme za dôležité držať krok s výkonom počítačov pre najnovšie hry a vytvárať prostredie pre rozvoj elektronického športu na Slovensku.